19 Mayıs olimpik yüzme havuzunda ücretsiz yüzme hizmeti

featured

Batman 19 Mayıs olimpik yüzme havuzu, yüzmek isteyen vatandaşlar için ücretsiz yüzme hizmeti veriyor. Tesis amiri Hıdır İçge, “Her hafta Batman çayında boğulma vakaları yaşanıyor. Çaya girmek yerine havuza gelmeleri çağrısında bulunuyoruz’ dedi.

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan 19 Mayıs olimpik yüzme havuzu, yüzmek isteyen Batmanlılara belirlenen gün ve saatlerde ücretsiz yüzme fırsatı sunuyor.

19 Mayıs olimpik yüzme havuzu tesis amiri Hıdır İçge tesiste yüzmek için sunulan ücretsiz programa ilişkin, “Salı ve Perşembe günleri saat 09:00 -11:30 arası iki seans küçük erkek çocuklara ücretsiz yüzme eğitimi veriyoruz. Aynı günler saat 12:30 ile 15:30 arası büyük erkeklerle ücretsiz yüzme eğitim veriyoruz.
Çarşamba ve Perşembe günleri saat 09:00-1130 arası iki seans olarak küçük koz çocuklara ücretsiz yüzme eğitim veriyoruz. Aynı günlerde büyük yetişkin kadınlara saat 14:00-15:00 arası ücretsiz yüzme eğitimi veriyoruz. Bütün ücretsiz eğitimleri kayıt altında alıyoruz. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü kayıtlar yapılıyor ve giriş kartını alıyorlar.” ifadelerine yer verdi.

Tesiste ayrıca Salı, Perşembe, Cumartesi günleri, 14:00 -17:00 saatleri arasında ücretli olarak kadın halk günleri bulunurken, ücret olarak öğrencilerden 30 TL, öğrenci olmayan kadınlardan 40 TL alınıyor.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!