500 yıllık kehanet gerçek mi oldu?

featured

Kehanetleriyle dünya gündemindeki yerini koruyan Nostradamus’un 2023 yılı için bir kehanetinin daha gerçek olduğu ortaya çıktı.

Ünlü kahin 500 yıl önce yayınlanan kehanet kitabı Les Propheties’te dünyayı etkisi altına alacak sıcak hava dalgasından söz etmişti. Nostradamus’un bu kehanetinin 2023 yılında gerçekleşmesi sosyal medyada gündem oldu.

Nostradamus’un yaklaşık 500 yıl önce yayınlanan kehanet kitabı Les Propheties, Fransız Devrimi, Adolf Hitler’in yükselişi ve Japonya’ya atılan atom bombaları da dahil olmak üzere bir dizi tahminin gerçekleşmesiyle tanınır.

500 yıllık kehanet gerçek mi oldu?

2005 yılında Nostradamus’un Propheties’ini yeniden yorumlayan bir kitap Kraliçe 2. Elizabeth’in 2022 yılında öleceğini tahmin ettiğini söyledi. Yorum kitabı en çok satanlar listesinin başına oturdu. Şimdi Nostradamus’un 2023 tahminlerinden birinin gerçekleşmesi sosyal medyada gündem yarattı.Daha çok Nostradamus olarak bilinen Fransız astrolog Michel de Nostredame, dünyanın büyük bir bölümünü etkisi altına alan yüksek sıcaklıkları tahmin etmişti.

Kavurucu havayı ve yükselen deniz sıcaklıklarını ima eden kahin, “Baş, güneş gibi parıldayan denizi kavuracak: Karadeniz’in canlı balığı neredeyse kaynayacak. Rodos ve Cenova yarı aç kaldığında, onları kesmek için yerel halk zahmet çekecek” ifadelerini kullanmıştı. (TELE1)

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!