A-101 Banka Kredisi Veriyor!

featured

Mahalle bakkalı ve esnafı korumak ve desteklemek adına zincir marketlere ilişkin düzenleme hazırlanırken, A101 bir başka sektöre el attı. A101 market zinciri, Garanti Bankası ile birlikte kredi vermeye başladığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı alışveriş merkezleri (AVM) ve zincir marketler ile yeni düzenleme için çalışmalar hızlandı. Yürürlüğe girecek olan yeni düzenlemeye göre, zincir marketlerde tütün mamulü, mobilya, cep telefonu, elektronik eşya ve beyaz eşya satışı yapılamayacak.

AKTÜEL ÜRÜNLERDE KREDİ KULLANDIRACAK

A101,  Aktüel ürünlerinden vatandaşın daha fazla yararlanabilmesi için yeni bir imkan sunduğunu belirtirken, bu kapsamda Garanti Bankası ile anlaştı.

34 milyon kişinin banka kredi kartı ve kredi borcu bulunan bir dönemde, marketin yurttaşları borçlanmaya teşvik etmesi ise sosyal medyada hayli tepki çekti.

 

BATMAN BURADA CEVAPLIYOR: A101 BANKA KREDİSİ NEDİR?

Reklamlardan görüp merak edenler için, A101 banka kredisi nedir? sorusuna cevap aradık. Buna göre aktüel ürünler kapsamında mobilya, cep telefonu, elektronik eşya ve beyaz eşya satan dev market, bu ürünleri almak isteyenler için banka kredisiyle de satın alabilme imkanı sunacak.

A101, kredi kampanyasını internet sitesinden duyurdu.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!