AK Parti aday adayı Cuma Dişikırık : Yüzyılın sorumluluğu ile yürüyoruz

featured

Kuruluşundan bu yana AK Parti’nin çizgisinden ayrılmayan ve 5 Şubat’ta milletvekili aday adaylığını açıklayan Uzman Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık, resmi başvurusunu ailesi ve sevenleriyle birlikte yaptı.

AK Parti Batman İl Başkanlığından resmi başvurusunu kalabalık bir katılım ile gerçekleştiren Uzman Eğitimci İş İnsanı Cuma Dişikırık “Gece gündüz demeden çalışacak, daima emrinizde olacağım” dedi.

“BATMANLILARIN DESTEĞİYLE HEDEFE ULAŞACAĞIZ”

Kuruluşundan bu yana AK Parti’nin çeşitli kademelerinde başarıyla hizmet etmenin onurunu yaşadığını dile getiren Dişikırık “AK Partimiz, bizler için öyle büyük bir aile ki Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde tüm dünya mazlumlarının da sorumluluğunu taşımaktadır. Bugün Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye Yüzyılına yürürken işte bu büyük sorumluluk bilinciyle yürüyeceğiz. Batmanlı hemşerilerimize, aziz milletimize ve tüm insanlığa vereceğimiz her bir hizmet bizler için büyük bir onur vesilesi olacaktır. Batmanlıların desteğini arkama alarak emin adımlarla hedefe ulaşacağımıza inancım tamdır. Çıktığımız bu ulvi yolda tereddütte yer yok. Halkın refahı ve mutluluğu, ülkenin ve gençlerimizin geleceğini yeniden inşa edeceğiz. Yaşadığımız büyük yıkımın acılarını birlikte saracağız. Gecemi gündüzüme katarak halkım için çalışacağım” dedi.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!