Altan Design, açılış kurdelesini kesti

featured

Batman’da tasarım üzerine hizmet vermeye başlayan Altan Design Mimarlık & İnşaat, iş yeri açılışını gerçekleştirerek hizmet vermeye başladı.

Tasarım sektöründe hizmet vermeye başlayan Altan Design firmasının açılış kurdelesini Eş Başkan Gülistan Sönük ve beraberindeki heyet kesti. Mimar Mehmet Altan ile İnşaat Mühendisi Yunus Emre Altan, sektördeki deneyimlerine güvendiklerine vurgu yapıyor.  Son 3 yıldır İstanbul’da inşaat sektöründe görev Altan’lar, kariyerlerini Batman’da devam etme yönünde karar aldıklarını belirtti.

ALTAN DESİGN:

“Hayalinizdeki mekanı yaratmak için bize bugün katılın!”

İç mekan tasarımında öncü olan firmamız, her projeye yaratıcı bir yaklaşım getirerek mekanlarınızı hayallerinizin ötesine taşıyor. Müşteri memnuniyetini ve estetik değeri ön planda tutarak, her detayı özenle planlıyor ve uyguluyoruz.

Deneyimli ekibimiz, size özel tasarımlar geliştirirken işlevselliği de göz ardı etmiyor. Modern teknolojileri takip ederek ve sürekli kendimizi geliştirerek, mimari ve iç mekan tasarımındaki trendleri belirliyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefleyen firmamız, işbirliği ve iletişime dayalı bir yaklaşımla her adımda sizinle birlikte ilerliyor. Evinizi veya iş yerinizi dönüştürmek için bize güvenebilirsiniz.

Altan Design, açılış kurdelesini kesti Altan Design, açılış kurdelesini kesti Altan Design, açılış kurdelesini kesti Altan Design, açılış kurdelesini kesti Altan Design, açılış kurdelesini kesti

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!