Amatör Kulüplere Malzeme Yardımı Yapıldı

featured

Batman’da, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü üzerinden, Vali Hulusi Şahin’in destekleri ile faaliyet gösteren amatör spor kulüplerine malzeme yardımı yapıldı.

Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan dağıtım töreninde kulüp yetkililerine imza karşılığında malzemeleri teslim edildi.

Merkez ve ilçe takımlarının yüzünü güldüren malzeme yardımından dolayı Vali ve Belediye Başkan vekili Hulusi Şahin başta olmak üzere, Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e teşekkür eden, kulüp Başkanları liglerin oynanmasını dört gözle beklediklerini söylediler.

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk; “Kulüplerimize ne kadar destek olsak azdır. Sayın Valimiz ve Belediye Başkan Vekilimiz Hulusi Şahin’in destekleriyle amatör kulüplerimize malzemelerimizi teslim ettik. Bu kulüplerimizin içinde engelli kulüplerimizde var. Liglerin bir an önce oynatılmasını arzu ediyoruz. Amatör müsabakaları iple çekiyoruz. Gençlerimizin spor yapması, zararlı alışkanlıklardan uzak durması için amatör kulüplerimizi önemsiyoruz. Bunun için elimizden gelen tüm imkânları seferber ediyoruz.” diye konuştu.

Kulüplere yapılan malzeme yardımından dolayı ASKF Batman Şube Başkanı Mahmut Akyol, Vali ve Belediye Başkan vekili Hulusi Şahin’e ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e teşekkür etti.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!