Bahçeşehir Koleji, MBA Okulları’na dönüşüm kararı aldı

featured

Batman’da Bahçeşehir Koleji olarak hizmet Kolej, MBA Okulları’na dönüşüm kararı aldı. MBA Okullarının lansmanı hafta sonu yapıldı.

Medicana Grup tarafından kurulan MBA Okulları, Batman Kampüsü’nün lansmanını gerçekleştirdi. Eğitimci Turgut Önal’ın kuruculuğunu üstlendiği okul, Türkiye’de nitelikli eğitim kurumlarından biri olan Medicana Grup çatısı altında 2024-2025 akademik yılında Batman’da eğitim vermeye başlayacak.

Lansmanda MBA’nın eğitim modelini anlatan Medicana Eğitim Grubu MBA Okulları CEO’su Ayfer Batı: “Medicana Grup iştirakleri olan ve her zaman deneyimleriyle öğrenci, öğretmen ve velilerimizle buluşan Medicana Sağlık Grubu yöneticileri ve doktorları, Fenerbahçe Üniversitesi akademisyenleri nitelikli ve yenilikçi eğitim liderliğimiz için bizlerle bir arada olacaklar. Medicana Eğitim Grubu olarak Türkiye’nin her noktasında ulusal ve uluslararası yatırımlarımızı sürdüreceğiz”

Batman MBA Kurucusu Turgut Önal, 30 yıldan uzun bir süredir eğitim sektöründe faaliyet gösterdiklerini ve önceki deneyimlerinden sonra yeni bir heyecan ve enerjiyle Medicana Grup çatısı altında MBA Okulları ile devam etme kararı aldıklarını belirtti. Önal, kampüslerinde Fenebahçe Klubünün gençlere hizmet verecek olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade etti. Spor alanında Fenerbahçe ile iş birliği yaparak güzel projelere imza atmayı umduklarını sözlerine ekledi.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!