Batman AK Parti milletvekillerinden Ankara’ya çıkarma

featured

Batman Milletvekilleri Ferhat Nasıroğlu, Serkan Ramanlı, Vali ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, AK Parti İl Başkanı Akif Gür ve belediye başkanları Ankara’ya çıkarma yaptı.

Milletvekili Nasıroğlu ve beraberindeki heyet 3 tane OSB, Diş Hekimliği Fakültesi ve şehrin giriş çıkış yolları gibi konuları görüşmek üzere bakanlıklara bir takım ziyaretlerde bulundu.

Yapılan temaslarda Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz , Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdülkadir Uraloğlu ile Enerji ve Tabi Kaynakları Bakanı Alparslan Bayraktar’a ziyaretlerde bulunuldu.

3 tane OSB, Diş Hekimliği Fakültesi ve şehrin giriş çıkış yolları gibi önemli konuların görüşüldüğü ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan Nasıroğlu şunları kaydetti:

“Seçim süresince vaat ettiğimiz yeni yatırımları, yeni projeleri kazandırmak ve planladığımız projelerimize destek istemek için temaslarda bulunduk.
Seçimde taahhüt ettiğimiz ve söz verdiğimiz 3 OSB, Diş Hekimliği fakültesi ve şehrin giriş yolları ile ilgili başlangıç ziyaretimiz oldu ve çalışmalara startı verdik. Valimiz Ekrem Canalp, milletvekilimiz Serkan Ramanlı, İl Başkanı Akif Gür ve sekiz belediye başkanı ile beraber yaptığımız ziyaretler şehrin en büyük ihtiyacı lobicilik faaliyeti olarak da çok anlamlıdır. Bizler bu görüşmelerde şehrimizi daha ileriye taşımak için projelerimizi anlattık. Bizleri ağırlayıp ilgiyle dinleyen bakanlarımıza teşekkür ederiz.”Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!