Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim değişti

featured

İluh Devlet Hastanesi Başhekimliğini yapmakta olan Uz. Dr. Feyat Tunç, Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi in yeni Başhekimi olarak atandı.

Op. Dr. Süleyman Öden’nin Diyarbakır’a tayin istemesi sebebiyle görevinden ayrılması üzerine boşalan Başkimlik görevine Uz. Dr. Feyat Tunç getirildi.

Feyat Tunç Kimdir?

1979 yılında Şırnak ilinde doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Batman ilinde tamamladı. Bursa İli Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesinden 2004 yılında mezun oldu.

2004-2014 yılları arasında Batman Hasankeyf İlçesi Sağlık Grup Başkanlığı, Batman İli Beşiri İlçesi Sağlık Grup Başkanlığı, Batman İli Gercüş Devlet Hastanesi, Batman İli Merkez 2 No’lu Sağlık Ocağında Pratisyen Hekim olarak görev yaptı. Sonrasında Batman İli Merkez 11 No’lu ASM’de Aile Hekimi olarak görev yaptı. 2014 yılında Diyarbakır İli Dicle Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalına yerleşti. 2018-2021 yılları arasında Şırnak İdil Devlet Hastanesinde Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanlığının yanında İdil Devlet Hastanesi Başhekimlik görevi yaptı. 2021 yılında Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesine atandı ve 2021 yılı Şubat –Ağustos tarihleri arasında Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesinde başhekim yardımcısı olarak görev yaptı. 2021 yılı Ağustos ayından beri de Batman İluh Devlet Hastanesi Başhekimi olarak görev yapmaktaydı. Evli, üç çocuk babasıdır.

Başhekim Tunç, bölge illere de hitap eden Batman Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde, vatandaşlara en iyi hizmeti verebilmenin gayreti içerisinde olacağını söyledi.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!