Batman esnafına ‘Muhasebe’ eğitimi verilecek

featured

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası (BESO), Batman Siirt Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’na üye olan müşavir (SMMMO) ve özel bir yazılım şirketi desteğiyle muhasebe eğitimi verecek.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, muhasebenin, insanın günlük hayatında da kendisine lazım olduğu, esnafın muhasebede takıldıkları konuları ve eksiklikleri tespit edip, daha başarılı olmaları hedefledikleri ve herkesin faydalanabileceği bir eğitim düzenleyeceklerini belirtti.

Batman esnafına ‘Muhasebe’ eğitimi verilecekEsnafların ön muhasebede zorlandıklarını ve eğitime ihtiyaçları oldukları ve bu ihtiyacın giderilmesi için Batman Siirt Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’na üye olan mali müşavir (SMMMO) ve özel yazılım şirketiyle beraber muhasebe eğitim vereceklerini söyleyen Başkan Çiftçi, “Esnaflarımızın muhasebelerini tam tutmak ve ticaretinin seyrini iyiye yönlendirmek için neler yapılması gerektiği hakkında tam bilgi sahibi olmaları için, Batman Siirt Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası’na bağlı olan bir müşavirimiz (SMMMO) ve özel bir yazılım şirketi desteğiyle muhasebe eğitimi vereceğiz. Haftanın iki günü Çarşamba ve Cuma günleri saat 10:00 ve 12:00 arasında odamız bünyesinde eğitimler profesyonel kişiler tarafından verilecektir. Kendimizde esnaf olduğumuz için esnafımızın sorunlarını az çok biliyor ve bu eğitimin gerekli olduğunu düşünüyoruz. Amacımız bu eğitimle esnafımızın ticaret hayatını kolaylaştırmak daha düzenli ve başarılı kılmak ve esnafımıza hizmet ederek faydalı olmaktır. Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak İlimiz ve esnafımız için ne gerekiyorsa yapacağız ve yapmayada devam edeceğiz. Odamız hizmet edecek esnafımız da ne kadar başarılı olursa İlimizin ticaretide iyi olacaktır. Böyle hem esnafımız kazanacak hem ilimiz. Zaten sloganımız “Oda Çalışıyor Esnaf Kazanıyor”, yapacağımız programa esnafımızın katılım göstermesini istiyor ve vereceğimiz eğitimin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!