Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden 64 kulübe malzeme yardımı

featured

Batman Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü il genelinde aktif faaliyet gösteren 64 spor kulübüne malzeme yardımında bulundu.

Çok Amaçlı Spor Salonunda yapılan malzeme dağıtım töreninde konuşan Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk, bu yıl ikinci kez malzeme desteğinde bulunduklarını söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanlığının gönderdiği malzemeleri büyük bir titizlikle kulüplere dağıtıldığının altını çizen İl Müdürü Özperk; “64 kulübümüze 20 adet antrenman forması, 20 adet yelek, 20 adet çanta ve 10 adet yağmurluk dağıtımını gerçekleştirdik. Kısa bir süre önce Gençlik ve Spor Bakanlığımız 67 kulübümüze faaliyetlerine göre nakdi yardımda da bulunmuştu. Bu yıl amatör takımlarımıza ciddi anlamda nakdi ve malzeme desteğinde bulunduk. Emeği ve katkısı olan herkesten Allah razı olsun. Bu desteklerin ilimizde sporunun gelişimine, yükselmesine ve başarılara vesile olması temenni ediyorum. Bütün branşlarda hepinize başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Malzeme dağıtım töreninde hazır bulunan ASKF Başkanı Mahmut Akyol ise,  Gençlik ve Spor İl Müdürü Mehmet Şafi Özperk’e ve Gençlik Spor Bakanlığına katkılarından dolayı kulüpler adına teşekkür etti.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!