Batman Valisi Ekrem Canalp, TOGG aracını “gelin arabası” olarak kullanılması yönünde karar verdi

featured

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Batman Valiliği’ne tahsis edilen TOGG aracını dar gelirli vatandaşların “gelin arabası” olarak kullanılması yönünde karar verdi.

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp, Batman Valiliği’ne tahsis edilen TOGG otomobilini, toplumun refahı ve mutluluğuna katkıda bulunma amacıyla “gelin arabası” olarak kullanılmak üzere vatandaşların hizmetine sunma kararı aldı.

Vali Canalp; kendisi için tahsis edilen bu özel aracı, sevgiyle yola çıkan çiftlerin en önemli günlerinde kullanabilmeleri ve unutulmaz anılar biriktirebilmeleri için dar gelirli vatandaşların hizmetine sunduğunu ifade etti.

TOGG gelin arabası rezervasyonları için başvurular, Batman Valiliği koordinasyonunda gerçekleştirilecek. Batman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Batman Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’nde dosyası bulunan vatandaşlar, gelin arabası olarak bu özel aracı kullanmak istediklerinde aşağıdaki iletişim bilgilerinden rezervasyon yapabilecekler:

Batman Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Başkanlığı:

Adres: Güneykent Mah. Dostlar Cad. No: 80

Tel: 0533 032 33 95

Batman Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü:

Adres: Akyürek Mah. 214 Sok. No:1/B

Tel: 0531 938 92 71

Batman Valisi ve Belediye Başkan Vekili Ekrem Canalp’in bu örnek girişimiyle, dar gelirli vatandaşlar düğünlerinde şık ve çevreci bir araçla gezme imkanına sahip olacaklar.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!