‘Batman’ı yok sayan kararların karşısında duracağız’

featured

Batman Havalimanı’nda sefer sayısının yarı yarıya düşürülme kararının geri çekilmesini olumlu karşılayan DEVA Partisi Batman İl Başkanı Melik Müjdeci, Batman’ın yok sayan tüm kararların karşısında durmaya devam edeceklerini belirtti.

Geçtiğimiz hafta başında Batman Havalimanı’nda bayram öncesinde sefer sayısının yarı yarıya düşürülmesine yönelik karar alınmıştı. Karara basın açıklaması ile tepki gösteren DEVA Partisi Batman İl Başkanlığı, kararın geri alınmasını ise memnuniyetle karşıladı.

'Batman'ı yok sayan kararların karşısında duracağız'

Havalimanındaki sefer sayısı kararının geri alınması ile ilgili değerlendirmelerde bulunan DEVA Partisi Batman İl Başkanı, “Gün be gün dinamizmi artan bir kent olarak öne çıkan Batman’ın ulaşımdaki en önemli noktalarından biri olan Batman Havalimanı’nı işlevsiz kılan ve vatandaşları Diyarbakır ve Mardin havalimanlarına mahkum etmeye çalışan bu kararı kabul etmemiz mümkün değildi. Gerek önceki hafta yaptığımız basın açıklaması, gazetelere verdiğimiz demeçler, sosyal medya ve medya temsilcileri üzerinden canlı yayında yaptığımız açıklamalar aracılığıyla kararın geri alınması için tüm imkanları kullanacağımızı belirtmiştik. Şu anda kararın geri alındığını öğrendik. Bu ve buna benzer şekilde Batman’ı yok sayan, ilimiz vatandaşlarını mağdur eden tüm girişimlerin karşısında durmaya devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!