BBK’dan Özer’e ziyaret

featured

Batman Basın Konseyi Yönetimi İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdulkadir Özer’i ziyaret etti. Batman Basın Konseyi Başkan Nedim Arslan ve yönetim Kurulu üyeleri Genel Sekreter Özer’e plaket verdi.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarete İl Özel İdaresinin yaptığı çalışmalar ve kentin sorunları konuşuldu. Batman Basın Konseyi Başkanı Nedim Arslan, yaklaşık 10 yıldır Batman il Özel İdaresi Genel Sekreterliği görevini yürüten Abdulkadir Özer’in kente önemli hizmetlere imza attığını belirtti.

Özellikle ilçe ve köylerde yapılan hizmetlerin küçümsenemeyeceğini ifade eden Arslan, ”Abdulkadir Özer döneminde özellikle kırsal kesimler bugüne kadar alamadığı hizmetlere kavuştu. En ücra köylere bile hizmetler götürüldü. Biz de bu çalışmalara kayıtsız kalmadık ve sayın Özere plaket vermeyi kararlaştırdık” dedi. Daha sonra Batman Basın Konseyi başkan Nedim Arslan, Başkan yardımcıları Vedat Aker , Mustafa Seven ve yönetim Kurulu üyesi Orhan Turan özel olarak hazırlanan ‘filografi’ plaketini Özel sekreter Özer’ e takdim etti.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!