Beşiktaş Belediyesi yangının küle çevirdiği Çınar’a hayvan ambulansı gönderdi

featured

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, belediye ekiplerini yaralı hayvanlar için Diyarbakır’a gönderdiklerini açıkladı

Beşiktaş Belediyesi Veterinerlik Müdürlüğü’nün harekete geçtiğini belirten Rıza Akpolat, “Bu zor zamanlarda yaralanan hayvan dostlarımızın yardımına koşmak için 7/24 hizmet veren Mobivet Hayvan Ambulansımızı hemen bölgeye gönderiyoruz. Amacımız, bu masum canlıların tedavi ve bakımlarını en hızlı şekilde gerçekleştirmek, onların da güvenle iyileşmelerini sağlamak” ifadelerini kullandı.

‘ONLARIN YARALARINI SARMAK İNSANLIĞIMIZIN GEREĞİ’

Yaptığı kısa açıklamada “Diyarbakır Çınar ve Mardin Mazıdağı arasında çıkan yangın, hepimizin yüreğini derinden yaraladı” diyen Rıza Akpolat, “Bu felaketten etkilenen sadece insanlar değil; aynı dünyayı paylaştığımız, bizimle aynı gökyüzünün altında yaşayan sevimli dostlarımız da bu acıyı yaşıyor” ifadelerinin ardından şöyle devam etti:

“Veterinerlik Müdürlüğümüz olarak, bu zor zamanlarda yaralanan hayvan dostlarımızın yardımına koşmak için 7/24 hizmet veren Mobivet Hayvan Ambulansımızı hemen bölgeye gönderiyoruz. Amacımız, bu masum canlıların tedavi ve bakımlarını en hızlı şekilde gerçekleştirmek, onların da güvenle iyileşmelerini sağlamak.

Bizler, doğanın bir parçası olan bu değerli varlıkları korumak ve onlara şefkat göstermekle yükümlüyüz. Onların acılarını dindirmek ve yaralarını sarmak, insanlığımızın bir gereği. Aynı zamanda, bu zorlu süreçte vatandaşlarımızla omuz omuza, tam dayanışma içinde hareket edeceğiz. Birlikte, bu sıkıntılı günlerin üstesinden geleceğimize inancımız tamdır.

Kalplerimizdeki sevgiyle ve dayanışmanın gücüyle, hep birlikte daha güçlü olacağız.”

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!