Beşiri Belediye Başkanı Karabulut’tan Serkan Ramanlı’ya destek

featured

Batman’ın Beşiri ilçe belediye başkanı ve Reşkotan aşireti lideri Sait Karabulut ve aşiret mensupları Serkan Ramanlı ve Ak Parti seçim lokallerini ziyaret ederek desteklerini sundular.

Batman’ın Beşiri ilçesi Reşkotan aşireti lideri ve Beşiri İlçe Belediye Başkanı Sait Karabulut, beraberinde Abdurrahman Şen ve Reşkotan aşireti mensuplarıyla birlikte HÜDA PAR ve AK Parti seçim lokallerini ziyaret edip Serkan Ramanlı’yı ve Ak Parti’yi destekleme kararı aldı.

Başkan Karabulut, “AK Parti adayları Ferhat Nasıroğlu, Serkan Ramanlı ve diğer adayları destekliyoruz. Bu amaçla HÜDA PAR ve AK Parti lokallerini ziyaret ettik. Bu seçimin ülkemiz ve memleketimiz için hayırlı bir şekilde sonuçlanmasını ve adaylarımızın meclise gitmesini temenni ediyoruz.” İfadelerini kullandı.

Seçim lokalinde Başkan Karabulut ve heyetini karşılayan HÜDA PAR Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Cevher, İstişare Kurulu Başkanı İsa Aydın, İl Başkanı Davut Şahin ve parti yetkilileri, katılım ve desteklerinden dolayı Başkan Karabulut ve beraberindeki heyete teşekkür ederek desteklerinin değerli olduğuna vurgu yaptılar.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!