BESO’dan Eğitim Kurumuyla Anlaşma

featured

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Özel Mektebim Koleji arasında eğitim hizmetleri protokolü imzalandı. Protokol kapsamında oda üyelerine yüzde 25 indirim imkanı sağlanacak.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, projeleri kapsamında oda üyeleri için hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Çiftçi, Özel Mektebim Koleji ile eğitim iş birliği protokol imzalayarak odaya kayıtlı üyelerin çocukları ve birinci derece yakınları %25 indirimli hizmet alabileceğini vurguladı.
konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Toplum için eğitim çok önemlidir. Eğitime gereken önemi vermeye çalışıyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızında iyi bir eğitim alabilmeleri için teşvik ediyoruz ve çeşitli eğitim kurumlarıyla anlaşmalar yapıyoruz. Özel Mektebim Koleji ile yaptığımız protokol anlaşması sonucu üyelerimizin çocukları ve kardeşleri yüzde 25 indirim hakkına sahiptir. Protokolün her iki kuruma ve üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. Oda üyelerimizin bu imkanı değerlendirmelerini istiyorum. Eğitim ve öğretime destek vermek adına yaptığımız bu anlaşmadan faydalanmak isteyen üyelerimiz, güncel faaliyet belgelerini göstererek Özel Mektebim Koleji ile irtibata geçebilirler” diye konuştu.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!