CHP’li Yaşar: Meclis rica yeri değil, icraat yeridir

featured

CHP Batman milletvekili adayı ve eski CHP Batman İl Başkanı Hüseyin Yaşar,  ‘Meclis rica yeri değildir, icraat yeridir’ dedi.

Yaşar yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Mevcut iktidarın hali işte tam olarak budur. Seçimden önce, değişim rüzgarının dahi ülkeyi nasıl bir feraha erdirdiğini hatırlayın. O zamandan bugüne ise karanlık giderek büyüyor. Halk geçinemiyor, perişan halde. Peki bizim Batmanımızın iktidar partili ve HÜDA PAR’lı vekillerimiz ne yapıyorlar? Sanki kendileri bu başarısız iktidarın parçası değilmiş ve yaşananlarda hiç payları yokmuş gibi şikayet ediyorlar. Tarlada çalışan atanamayan öğretmenlerden, emeklilerin çektikleri sıkıntılardan bahsederek eleştiri yapıyorlar. Çiftçi kan ağlarken, siz ne yaptınız

Her gün fotoğraf paylaşıyorsunuz bakanlarla, şunu ilettik, bunu ilettik yazıyorsunuz. Takipteyim, daha bir tane gerçekleştirilen vaadiniz yok. Meclis, ricacı olma, istek iletme yeri midir? Meclis icraat yeridir icraat! Bu halkın iradesini fotoğraf albümü oluşturmak için kullanmayın, umut tacirliği yapmayın; sözünüzü tutun, Batman’ın sorunları için çalışıp çabalayın.”

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!