DEVA Partisi Batman İl Başkanı Yılmaz’dan, çocuklar için mesaj

featured

DEVA Partisi Batman İl Başkanı Şehmus Yılmaz, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını içtenlikle kutladığını ifade eden Yılmaz, barış ve huzur içerisinde yaşanılan bir dünyanın oluşmasını minik yürekler aracılığıyla tüm insanlığa verilen bir mesaj olduğunu kaydetti.

Başkan Yılmaz, “Sevgi dolu kalpleri, gülen gözleriyle, halkımızın umut çiçekleri, aydınlık yarınlarımızı kucaklayan güçlü kolları olan çocuklarımız, ülkemizin her alanda gelişmesinin, muasır medeniyetler seviyesinin üstüne çıkmasının da en önemli teminatıdır. Çocuklarımızın sorumluluklarının bilincinde, ülkesini ve halkını seven, ufku geniş, büyük düşünen, bilim ve teknolojiye vakıf bir şekilde yetiştiğine şahit olmak, ülkemizin geleceğinin emin ellerde olduğunu görerek yaşadığımız sevinç,  geleceğe dair umutlarımızı da pekiştirmektedir.” Dedi.

 

Yılmaz, Filistin ve Suriye’deki çocukların acılarının da son bulması gerektiği temennisinde bulundu:

“Gönlümüz dünyanın her yerinde zulüm gören çocukların acılarının son bulmasıdır. Filistin, Suriye ve dünyanın her tarafında akan gözyaşının yerini mutluluğun yer alması dileğimizdir. Biz ne Uzak doğuda ne Afrika’da nede Orta Doğuda yaşayan çocukların üzülmesini istemiyoruz. Tüm dünya çocuklarının yüzlerinde ki gülüşün eksilmesini istemiyoruz.”

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!