Türkiye’nin farklı kentlerinden Diyarbakır’a gelen ekolojistler, doğa tahribatına karış ortak mücadele zemini üzerine fikir alışverişinde bulundu.
Ekolojistler ekoloji alanında verdikleri mücadeleyi anlatılar ve bundan sonra nasıl bir mücadele yapılacağı konusunu tartışarak bir dizi kararların alındığı etkinlikte Batman’ı temsilen 78’lier Ekoloji temsilcisi ve Hasankeyf Yaşatma Girişimi üyelerinden Rıdvan Ayhan , Zorê Vadisi aktivisti ve ekoloji yazarı Hüseyin Akıl katılım sağladı.
Yorumlar kapalı.