“Esnafımızı Yalnız Bırakmıyoruz”

featured

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, esnaf ziyaretleri kapsamında tekstil sektöründe ki üyelerini ziyaret ediyor.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, bir aya yakın bir süredir tekstil sektöründe faaliyet gösteren üyelerini iş yerlerinde ziyaret edip talep ve sıkıntılarını not alarak gerekli girişimlerde bulunuyor.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Çiftçi, “Esnaf ve Sanatkarlar Odası olarak bir aya yakın bir süredir programlı bir şekilde tekstil sektöründe faaliyet gösteren üyelerimizi iş yerlerinde tek tek ziyaret ederek hem ticari faaliyetlerinin yerinde görmek, hemde sıkıntı, talep ve isteklerine beraber çözüm üretmeye çalışıyoruz. Bunun yanı sıra üyelerimizin işinin düştüğü kurumlar ile irtibata geçerek üyelerimizin işlerinin hızlandırılması ve halledilmesini isteyip çözüme kavuşturmalarını talep ediyoruz. Tekstil sektöründe ki üyelerimizin en çok şikayet ettikleri konular maliyetlerin artması ve artan maliyetlere göre fason ücretlerinin aynı oranda yükselmemesinden dolayı sıkıntı çektiklerini söylüyorlar. Bunun için bir an önce piyasanın oturması ve fiyat dalgalanmalarının durması gerektiğini dile getirdiler. Üyelerimizle istişarelerimiz ve ziyaretlerimizde bize iletilen sorun, sıkıntı ve taleplerini gerekli mercilere iletmek ve sorunların çözülmesinde girişimlerde bulunuyoruz ve girişimlerimiz devam edecektir” ifadelerini kullandı.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!