Grand Hasankeyf Otelinden çok güzel hareketler

featured

Batman’ın genç otel Müdürlerinden Sedat Gözkeser, anlamlı bir projeye imza attı.

Grand Hasankeyf Otel ve Kahve Deryası hafif düzeyli engelli bireylere engelsiz bir yaşam sunabilmek, ve topluma yararlı birer birey haline gelmelerinde bir nebze de olsa yardımcı olabilmek için Batman Özel Eğitim Meslek Okulu ile anlaşma yaptı.

Grand Hasankeyf Otelinden çok güzel hareketler

Grand Hasankeyf Otel ve Kahve Deryası Genel Müdürü Sedat Gözkeser; “Bir yıl boyunca engelli kardeşlerimizi stajyer öğrenci olarak işletmelerimizde istihdam edeceğiz. Attığımız bu adımın diğer işletmelere örnek olması topluma kazandırılması için elimizi taşın altına koyduk. Herkesin sorumluluk sahibi olması için bu kardeşlerimizin hem özgüvenini artıracak, hemde içine kapanıklık duygularından kurtulmalarına vesile olacaktır. Bu konuda siz değerli basın mensuplarımız aracılığı ile bir farkındalık yaratmak istedik. Kahve Deryası olarak engelli kardeşlerimizi bahçemizde kahvaltıya ağırladık. Bizleri yalnız bırakmayan bütün özel kardeşlerimize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Grand Hasankeyf Otelinden çok güzel hareketler

Batman Özel Eğitim Meslek Okulu Müdürü Zeki Aslan ise, Grand Hasankeyf Otelinin genç Müdürü Sedat Gözkeser’e ve otel sahiplerine anlamlı projede yer aldıkları için teşekkür etti.

Okul Müdürü Aslan; “Okulumuzun bünyesinde 4 bölümümüz var. Bunlar konaklama ve otelcilik, Yiyecek ve içecek bölümü, Tarım ve Büro Yönetimi bölümlerinde öğrencilerimiz var. Toplam 74 öğrencimiz bulunmaktadır. Amacımız engelli bireylerimizi en iyi bir şekilde istihdam etmektir.” diye konuştu.

Grand Hasankeyf Otelinden çok güzel hareketler

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!