“Mahalle buluşmalarımız başarının anahtarı ve sigortasıdır”

featured

AK Parti Batman Merkez İlçe Başkanı Sabahattin Tural, 14 Mayıs seçimlerinin ardından mahalle buluşmalarını

değerlendirdi.

‘AK Parti kadrolarının her zaman seçimlere hazır olduğunu belirten Tural, seçimlerden çıktıkları günün sabahı, yarın yeniden seçim olacakmış gibi çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

“Onun için mahalle buluşmalarımız başarının anahtarı ve sigortasıdır.’’ diyen AK Parti Batman Merkez İlçe Başkanı Sabahattin Tural, programlı bir şekilde mahalle buluşmaları gerçekleştirdiklerini ve vatandaşları dinlemeye devam edeceklerini söyledi.

Tural, ‘‘Seçimlerden sonra insanları ayrıştırmadan, halkımızı bir bütün olarak görüyoruz. Partimizin herkesi kucaklayıcı bir özelliği var. Seçim sonrası halkımızla irtibatı koparmamak ve onların arasında olduğumuzu hissettirmek için kendilerini evlerinde, sokaklarında ve mahallelerinde ziyaret ediyoruz. Milletvekilimiz Ferhat Nasıroğlu, İl Başkamız Akif Gür, Kadın Kolları Başkanımız Seval Aksoy , Gençlik Kolları Başkanımız Alper Aslan ve parti teşkilatlarımızın katılımıyla gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimizde mahalle halkıyla bir araya geliyoruz. Bu görüşmelerimizde mahalle halkının taleplerini, görüşlerini ve Partimizden beklediği hizmetler hakkında istişare ediyoruz. Çünkü AK Parti her zaman hizmetlerine hizmet katan bir parti olmuştur. Halkımızla olan buluşmalarımızı rapor haline getirip; ilgili birimlere, kamu kurum ve kuruluşlara çözümü konusunda raporlar hazırlayıp gerekeni yapıyoruz. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ‘Sürekli sahada ve halkla iç içe olun’ talimatlarını Batman’da harfiyen yerine getiren iller arasındayız. Bütün makam ve mevkiler halkın hizmetinde kullanılmalıdır şiarıyla hareket ediyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!