Merakla beklenen Ramada Mayıs sonu açılıyor.

featured

Yapımına üç yıl önce inşaatına başlanılan ve  Batman’ın ilk 5 yıldızlı oteli konumundaki Ramada by Wyndham’ın açılışı Mayıs ayı sonunda açılması bekleniyor.  Ramada Otel 240 yatak kapasiteli. Otel Mayıs ayı içerisinde konuklarını kabul edecek.

Merakla beklenen Ramada Mayıs sonu açılıyor.

Batman’da, Batmanlı genç iş insanı Rıdvan Müjdecioğlu’nun girişimleri ile yapımında sona gelinen Erzenia Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile 5 yıldızlı Ramada Plaza by Wyndham Oteli Batman’a önemli bir değer katması bekleniyor.

Merakla beklenen Ramada Mayıs sonu açılıyor.

Ramada yönetimi sadece konum, mimari ve kalite olarak değil verilecek hizmetle de Batman’da fark yaratmak istediklerini belirtiyor.  Ramada otel kongre merkeziyle de Batman için hem teknolojik hem de kapasite açısından var olan açığı kapatmak istiyor.

Merakla beklenen Ramada Mayıs sonu açılıyor.

Otel Mayıs ayı sonlarına doğru hizmet vermeye hazırlanıyor.  Geçtiğimiz günlerde gazetemize konuşan genç iş insanı Müjdecioğlu ,Batman Havalimanı kavşağı yakınındaki Erzenia AVM ve Ramada Plaza hakkında bilgiler vermişti.

Merakla beklenen Ramada Mayıs sonu açılıyor.

Otelin toplamda 240 yataktan oluşacağını belirten Müjdecioğlu, “Kentte bu alandaki boşluğu doldurmak adına girişimlerde bulunduk. Erzenia AVM ile Batman’ın birçok ihtiyacına cevap olmayı hedefliyoruz. Toplam proje alanımız 9 bin 300 metrekare, bunun 4.500 metrekaresi açık alan olmak üzere planlandı.  Yaşam merkezinde çocuklar için büyük bir eğlence alanı, bölgeye hitap edecek kongre binası, 37 mağaza, 12 kafe ve restoran, 350 araçlık otopark, ve 5 yıldızlı Ramada Plaza by Wyndham yer alacak. ” ifadelerini kullanmıştı

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!