MHP Batman’da köy gezilerini sürdürüyor

featured
MHP Batman İl Başkanlığı koordinesinde kente gelen Genel Merkez heyeti, 5 ilçe ve onlarca köye ziyarette bulundu. 2 gün süren programın ilk gününde Batman’a gelen MHP heyetinin içinde yer alan Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MYK Üyesi Âdem Yurdagül, MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu ve partinin önemli isimleri Kozluk, Sason ve Beşiri ilçelerini gezdi.
MHP Batman'da köy gezilerini sürdürüyor
“GİTMEDİK KÖY VE MEZRA BIRAKMAYACAĞIZ”
‘Köylü Milletin Efendisidir’, ‘Adım Adım 2023 Köyüm Benim’ Sohbet Toplantılarının son derece verimli geçtiğini belirten MHP Batman İl Başkanı Kerem Demir, gitmedik köy ve mezra bırakmayacaklarını söyledi. Başkan Demir yaptığı açıklamada; “Gitmedik köy ve mezra bırakmayacağız. Daha önce Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin emirleri doğrultusunda Türkiye geneli Adım Adım 2023 projemiz kapsamında İl-İl ve İlçe-İlçe programlarımız oldu. Ardından bu kez ‘Adım Adım 2023 Köyüm Benim’ toplantılarını yapmaya başladık. Programımızın ilk gününde Sason ilçemize bağlı Geçitli ve Topluca köylerini, Kozluk ilçemize bağlı Beybağı ve Örense köylerini, Beşiri ilçemize bağlı Durucak ve Beşpınar köylerini ziyaret ettik.  İkinci günümüzde ise Hasankeyf ilçemize bağlı Uzundere ve Üç yol köylerimizi ziyaret ettik. Son olarak Gercüş ilçemize bağlı Bağlıca ve Gökçe köylerini ziyaret ederek, programımızı sonlandırdık. Gittiğimiz bütün ilçelerde, köy ve mezralarımızda Ankara heyetimizde bulunan Mersin Milletvekilimiz Sayın Baki Şimşek, MYK Üyemiz Sayın Âdem Yurdagül, MDK Üyemiz Sayın Cemil Yavuz Aksu köylülerimizle tek tek görüşüp, taleplerini ve isteklerini rapor haline getirdiler. Bizlerde Cumhur İttifakımızın gücünü ve hizmetlerini anlattık. Çok verimli bir program oldu.” diye konuştu. Başkan Demir ayrıca, Batman’da il Yönetimi, Merkez ilçe yönetimi, ilçe başkanlıkları ve belde Başkanlıklarıyla hızla büyüdüklerini ve partilerinin güçlü bir şekilde söz sahibi olmaya başladığını da sözlerine ekledi.
2 gün süren ‘Adım Adım 2023 Köyüm Benim’ toplantıları programına Mersin Milletvekili Baki Şimşek, MYK Üyesi Âdem Yurdagül, MDK Üyesi Cemil Yavuz Aksu, MHP İl Başkanı Kerem Kemir, Merkez İlçe Başkanı M. Arif Çetin, İlçe Başkanları, Belde Başkanları ve partinin yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!