Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ve Vali Ekrem Canalp, Bakanı ziyaret etti

featured

Milletvekili Ferhat Nasıroğlu ve Vali Ekrem Canalp Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı ile Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’ı makamlarında ziyaret ettiler.

Batman’ın sorunlarının çözülmesi için Ankara’da bakanlıklar nezdinde bazı  temaslarda bulunan Milletvekili Nasıroğlu ve Vali Canalp, Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’ya ziyaret de bulundular.

Batman’la ilgili talep ve projelerin görüşüldüğü ziyaret de başta yeni OSB arazileri olmak üzere bir çok konuda istişare de bulunuldu.

Gerçekleşen bir başka ziyarette ise milletvekili Nasıroğlu ve Vali Canalp Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular.

Göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı bakan Yumaklı ve Işıkhan’a teşekkür eden Nasıroğlu, şunları söyledi:

” Valimiz Ekrem Canalp ile birlikte sayın bakanlarımızı ziyaret ederek kendilerine hayırlı olsun dileklerimizi ilettik. Verimli geçen görüşmeler de  ilimizle ilgili son durumu istişare edip taleplerimizi ilettik. Şehrimize daha iyi hizmetler getirebilmek için çalışmalarımıza ve bakanlıklar nezdinde görüşmelerimize devam ediyoruz. Ziyaretlerimizde, bizleri sıcak bir şekilde karşılayan sayın bakanlarımıza teşekkür ediyorum.”

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!