Nasıroğlu basın ile kahvaltıda bir araya geldi: Batman lobisi oluşturacağız

featured

Ak Parti Batman milletvekili Ferhat Nasıroğlu ile partili yöneticiler, kentteki basın temsilcileri ile düzenlenen kahvaltı etkinliğinde bir araya geldi.

Düzenlenen kahvaltı etkinliğinde söz alan ve yeni OSB alanları için girişim başlattıklarını belirten Nasıroğlu,”Yeni OSB alanları oluşturmak,  yatırımcıları bölgeye çekmek gibi adımlarımız olacak. Alt yapı konusunda gerekli adımları atacağız.  Bu dönemde bizim lokomotifimiz özel sermaye olacak, yatırımcı olacak.  Basın, STK ve bir çok kuruluşla iş birliği yaparak yatırımcıyı memleketimize çekeceğiz. Çok farklı alanlarda yatırım iklimini oluşturmamız lazım. Bunu yapabilirsek inanıyorum ki Batman çok kısa sürede büyük hamlelere imza atacak” dedi.

Batman’da bir lobi oluşturulması gerektiğini belirten Nasıroğlu, “Seçildiğimiz andan itibaren bakanlıklara yaptığımız ziyaret Batman lobisini oluşturmayla ilgili ilk  adımdır. Asıl hedefimiz daha kapsayıcı kimseyi ötekileştirmeden Batman’la ilgili sorun ve çözüm noktasında bizlere yardımcı olacak bütün paydaşları bir araya getirmek. Batman’ın dışında yaşayan iş insanlarımız ve bürokratlarımızı da sahipleneceğiz.  Bu hususla ilgili de ilk adımımızı atıyoruz. Onlarla da bir araya geleceğiz. Şuna inanıyorum. Biz birbirimizi ötekileştirmeden kucaklayıcı bir anlayış ve yaklaşımla adımlarımızı atarsak ve insanlarımıza dokunursak pozitif anlamda geri dönüşüm alırız.  Bu dönem öyle bir dönem olacak. Bizimle bir araya gelecek insanlardan da bizim bazı beklentilerimiz olacak. Şahsi menfaatler ve kişisel menfaatler gündemde olmayacak”dedi.

 

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!