Pandemi Sürecinde Evde Neler Yapılabilir?

featured

Bu içerikte tüm dünyayı etkisi altına almış olan coronavirüsün insan psikolojisini nasıl etkilediğini ve karantina sürecinde evde sıkılmamak için neler yapmamız gerektiğini ele alacağız.

Corona virüsten korunmak için elimizden geldiğince kalabalıktan uzak durup sosyal mesafemizi korumalıyız. Evde de kendimizi geliştirebilir ve bu süreci lehimize kullanarak karantinadan güçlü ve sağlıklı bir şekilde çıkabiliriz.

Karantina süresince yapılabilecek aktivitelerin bir listesini hazırladık. Umarız ki bu süreç kısa sürer ve normal hayatlarımıza dönebiliriz.

2 Yorum

 1. 4 Mayıs 2021, 01:08

  Gerçekten çok faydalı çok verimli bir yazı olmuş herkesin okuması faydalanması gereken konular ele alınmış. Ben okuduktan sonra aile içinde birde sesli okudum ki aile fertlerinin de burdan yararlı olanı kapıp pandemi dönemini en verimli şekilde atlatmalarini düşündüm. Yazan kişinin ellerine sağlık düşünceler gayet etkileyici ve insan hayatini daha kolaylaştırma anlamında verimin en üst düzeyde olduğu bir yazı kaleme alınmış. Bu tür yazıların devamını beklemekle beraber güncel sorunların da daha önceki yazılarda konu edindiğini ve onları da okuyarak güncel konularda bana çok daha fikir açıcı ve düşüncelerin gelişimi konusunda baya yardımcı oldu. Yazılarınızı takip etmekle beraber başarılarınızı takdir ediyorum. Teşekkürler

 2. 4 Mayıs 2021, 01:12

  Merhabalar,
  Öncelikle bu yazıyı yazan kişiyi gerçekten çok tebrik ediyorum teşekkürler.
  Çünkü bu yazıyı okuduktan sonra aliskanliklarimin değiştiğini farkettim.
  Değişen aliskanliklarim hayatıma olumlu bir çok faydası olmakla beraber herkese tavsiye niteliğinde birçok görüşümu bildirdim .
  Fakat bu görüşlerim burdan okuduğum ve hayatıma aksettirdigim konulardi.
  Bu konuda yardımcı olan ve iyi yazılarin altında kimin imzası varsa kendilerine teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar başarılar.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!