Petrolspor kadınlar atletizm takımı süper ligi 3 bitirdi

featured

Turkcell Süper ligde yer alan Batman Petrolspor Atletizm takımı Kadınlar kategorisinde süper ligi 3.sırada bitirerek kupasını aldı.

Petrolspor kadınlar atletizm takımı süper ligi 3 bitirdi

05-06 Eylül 2023 tarihleri arasında İzmir ilinde yapılan Turkcell Süper ligin Kadınlar kategorisinde Fenerbahçe, Enkaspor, Batman Petrolspor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bursa Büyükşehir Belediyespor, Beşiktaş Jimnastik Kulübü, İzmir Gaziemir ve Mardin Atletizm takımları yer almakta olup, Yapılan müsabakalar sonunda Fenerbahçe spor kulübü 1.Kademe ve Final müsabakaları toplamında 285.5 puan ile şampiyon olurken, Enkaspor kulübü 280 puan ile ikinci ve 205 puan alan Kırmızı Beyazlı ekibimiz Batman Petrolspor ise ligi 3.sırada bitirerek kupasını Federasyon Başkanı Fatih Çintimar’ın elinden aldı. Ayrıca kulübümüze Atletizme yaptığı katkılardan dolayı plaket takdim edildi.

Petrolspor kadınlar atletizm takımı süper ligi 3 bitirdi

Süper ligde Erkekler kategorisinde ise Fenerbahçe 285 puan ile şampiyon, Enkaspor 280 puan ile ikinci ve Galatasaray ise 183 puan ile 3 oldu. Batman Petrolspor ise 177 puan ile ligi 4 olarak bitirdi.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!