Petrolspor resmi olarak TPAO’ya devredildi

featured

Batman Petrolspor resmi olarak TPAO’ya devredildiğini sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Batman milletvekili Nasıroğlu, ‘Zafer inananlarındır’ dedi.

Uzun süredir TPAO’ya devri beklenen Batman Petrolspor’un resmi olarak TPAO’ya devredildiğini duyuran Ak Parti Batman milletvekili Ferhat Nasıroğlu, paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

“Batman Petrolspor A.Ş futbol takımımızın TPAO’ya devir işlemlerinin resmi olarak gerçekleştiği müjdesini sizinle paylaşıyorum.

Bu birliktelik teklifine büyük özveri ile yaklaşan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Alpaslan Bayraktar başta olmak üzere TPAO Genel Müdürümüz Melih Han Bilgin’e, TPAO Bölge Müdürümüz Mustafa Demir’e, Valimiz Ekrem Canalp’e ve başta Başkan Abdulvahap Akbaş olmak üzere tüm idari ve teknik kadroya teşekkür ediyorum.

Biz Batmanlılar için Petrolspor sadece bir futbol kulübü değildir. Topyekün bir şehir olarak, farklılıklarımızı bir kenara bırakarak, birlik ve beraberlik bilincimizi, Batmanlılık adiyetimizi ve gelecek ümitlerimizi yeşerttiğimiz hepimizin ortak değeridir. Artık Petrolspor için yeni bir sayfa açıyoruz. Bu dönemde tüm Batman kamuoyu olarak gencinden yaşlısına, kadınından erkeğine, bürokratından siyasetçisine, esnafından işadamına, gurbette yaşayandan en uzak köyünde yaşayan hemşerimize kadar bütün Batman’ı el birliği ile Petrolsporumuza tam destek olmaya davet ediyorum. “Zafer inananlarındır”

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!