Saadet ve Gelecek Partisi ilk ortak grup toplantısını yaptı. Erdoğan’a sert sözler

featured

Gelecek Partisi milletvekillerinin Saadet Partisi’ne geçmesiyle oluşturulan Saadet grubunun ilk grup toplantısında konuşan Temel Karamollaoğlu, “Bu grup matematik hesapların, politik kurnazlıkların öznesi olmayacaktır” dedi.

Gelecek Partisi’nin milletvekillerinin Saadet Partisi’ne geçmesiyle kurulan SAADET Meclis Grubu ilk grup toplantısını gerçekleştirdi. Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu ve Gelecek Partisi Ahmet Davutoğlu konuşmalarında Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Onlar, siyasi tarihimizin en büyük tokatçılığına imza atarak CHP’den 39 milletvekili kopardılar” açıklamasına yanıt verdi.

Karamollaoğlu, “İcraati kabarık olan birinin herkesi kendi gibi sanmasından yakınmak değil böyleleri ile siyasi ortaklıktan sakınmak elzemdir kanaatindeyiz” ifadelerini kullanırken, Davutoğlu da, “HÜDA PAR, YRP Meclis’e zembille mi indi? O zaman sen de tokatlanansın” dedi.

Karamollaoğlu, “Seçimden bu güne kadar yapılmayanlara baktığımız, yalanla seçim kazanıyorlar demekten kendimiz alamıyoruz. Seçimlerin üzerinden iki ay geçti. İktidar tarafından bu süreçte ortaya konan icraatlar var. Şunu görmek gerekir ki; Sayın Erdoğan, dile getirmediği birçok icraata da girişmiş bulunuyor” diyerek şu ifadeleri kullandı:

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!