TPAO Batman’a 126 personel alacak

featured

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), Batman Bölge Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere toplam 126 MYO mezunu personel alınacağını duyurdu.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada, “Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı ülkemizin enerji bağımsızlığına giden yolda hız kesmeden arama ve üretim faaliyetlerini sürdürerek, ülkemizin hidrokarbon kaynaklarının milletin emrine sunulması görevini yürütmeye azim ve kararlılıkla devam etmektedir. TPAO’nun yurdun dört bir yanında ve mavi vatanda artan faaliyetlerine bağlı olarak personel ihtiyacı doğmuştur. Bu ihtiyacın karşılanması için TPAO Batman Bölge Müdürlüğüne toplam 126 (MYO mezunu işçi) personel alımı yapılacaktır.” ifadeleri kullanıldı.

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

  1. Personel alımı, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri uyarınca gerçekleştirilecektir.
  2. Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi http://www.iskur.gov.trüzerinden 12.06.2023-16.06.2023 tarihleri arasında 5 gün süreyle yapılabilecektir.
  3. Personel alımına ilişkin gerekli şartlar ve kontenjan ekli tabloda sunulmaktadır.

 

 

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!