USİAD Batman İl Başkanı Hüseyin Aslan oldu

featured

Uluslararası Sanayiciler ve İş İnsanları Derneği (USİAD) Batman İl Başkanlığı’na turizmci ve iş insanı Hüseyin Aslan getirildi.

Türkiye ile dünyadaki sanayici ve iş adamları arasında ekonomik, kültürel, ticari, sanayi ve sosyal faaliyetlerin gelişmesine katkı sunan USİAD kurumsallaşma çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Batman İl Başkanlığına Hüseyin Aslan atandı. Kendisine güvenerek bu görevi veren USİAD yönetim kuruluna teşekkür eden Hüseyin Aslan, Batman ile Irak’ta bulunan sanayici ve iş insanları arasında etkin iletişim kurmak ve ticareti geliştirmek için çalışmalarına devam edeceğini söyledi.

Irak’ın Batman’a yakınlığı ve her sektörden ciddi bir iş potansiyelinin olduğuna işaret eden Aslan, “Batman’da bulunan ve Irak’ta yer almak isteyen bütün sektörlere desteğimiz olacak. Özellikle bizimde işletme olarak yer aldığımız Erbil’de bütün yatırımcılara ve iş ortaklıklarına imkan sağlayacağız” ifadelerini kullandı.
Irak bölgesinin ticarete olan önemine vurgu yapan USİAD Genel Başkanı Nevaf Kılıç ise Aslan’a yeni görevinde başarılar dileyerek “Tecrübesine inandığımız Hüseyin Aslan, bilgi ve birikimleriyle derneğimize önemli katkılar sunacaktır. Kendisine başarılar diliyorum. Ülkemizin sanayisinin, ekonomisinin ve uluslararası işbirliğinin gelişmesine katkı sunmak için çalışmalarımız sürecek” dedi.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!