Yeniden Refah seçimlere kendi logosu ile girecek

featured
Yeniden Refah Partisi önümüzdeki yerel seçimde tek başına tüm il, ilçe ve beldelerde yeniden Refah Partisi logosu ve  Milli Görüş adil düzen düsturu ile seçime katılma kararını aldığını duyurdu.
Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkan Yardımcısı ve Seçim İşleri Başkanı  Orhan Doyan, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:
Milli görüş belediyeciliği ile halk meclisleri oluşturulacak ve aday belirleme süreçlerini halkımızla yapılacak olan istişarelerin ardından belirlenip, “Halka Hizmet Hakka Hizmettir” Fikri icra edilecek en temel taşlarımızdan biri olan Refah beleleyiciliğinde, milli görüş belediyeleri esnasında tüm belediyelerin girişlerine “Rüşvet Alan da Veren de Melun’dur” yazısını asmak ilk icramız olacaktır. Gençlere yönelik projelerimiz ele alınacak ve en kısa zamanda İcra edilecektir. Milli görüş belediyeciliği ile halk refaha ulaşacak ve halk Yeniden Refah Partisi ile hizmet görecek hizmet ayağına kadar gidecektir. Milli görüş, yani refah belediyeciliğini iyi bilen halkımız gereken desteği de vereceğine olan inancımız tamdır.  Bu bağlamda yine ve yeniden Refah Partisi ile Milli Görüş belediyeciliği Tüm Türkiye’de İcra edilecektir. Kazanacağımız tüm Belediyelerde adil düzen tesis edilecek, halka hizmet için tüm Refah teşkilatları hep birlikte hizmet için gece gündüz çalışacaktır. Genelde 81 il, ilçe ve beldelerde Yeniden Refah Partisi logosu ve milli görüş geleneğinden gelmiş olan adaylarımız ile seçime katılım sağlanacaktır. Bu vesile ile, Güneydoğu’nun İncisi şehrimizin Batman’ımız başta olmak üzere tüm ilçe ve beldelerinde tek başımıza seçime girme yönünde çalışmalarımız başlamıştır.  Halkın refahı ve daha iyi bir hizmet alabilmesi için önümüzdeki yerel seçimlerde yeniden Refah Partisi, milli görüş belediyeciliğini Allah’ın izniyle icra edecektir. Çıkmış olduğumuz bu içten ve samimi hizmet yolumuzda tüm halkımızdan kıymetli desteklerini bekliyoruz.”

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!