Yeniden Refah’tan, Ak Parti’ye geçen eski başkanlarına ilişkin açıklama: İstifa etmedi, ihraç edildi

featured
Yeniden Refah Partisi Batman İl Başkanlığı, Yeniden Refah’tan istifa edip, AK Parti’ye geçtiğini kamuoyuyla paylaşan önceki ilçe başkanı Musa Altuner’in daha önce görevden alındığını açıkladı.
Yeniden Refah Partisi basın biriminden yapılan açıklamada, “Bir yıl önce atama ile görevlendirilen Kozluk İlçe Başkanlığına getirilen Musa Altuner’in bu zaman diliminde görevini yerine getirmediği ve parti çalışmalarına gerekli ehemmiyeti vermediği gerekçesiyle 25 gün önce ilçe teşkilatı fesh edildi ve görevden el çektirilip ihraç edilmiştir. Hemen iki gün içinde Kozluk ilçe başkanlığına da iş insanı Mehmet Balcı atanmış olup, 27 kişiyle yönetimini kurmuştur. AKP Batman il teşkilatı bu durumu bir basariymiş gibi gösterip, basına yansıtmaya çalışması tükenmişliğin, çaresizliğin ve aciziyetin itirafıdır. Artık artıklarımızda muhtaç duruma düştüklerine göre demek ki durum vahim.
Ne yapsanız boş, her şeyin bir miadı vardır. Vakit tamam. Söz konusu teşkilatı fesh edilen fail Basına yansıtıldığı gibi partimizden istifa edip AKP ye geçmemiştir. Teşkilatı fesh edilmiş olarak görevden alınıp ihraç edilmiştir.” denildi.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!