Yer Urfa: 69 bin TL ödeyip ‘ağlıyorlar’

featured

Her gün farklı ve ilginç bir gündeme konu olan Türkiye, şimdi de tarihin başlangıç noktalarından biri olan Göbeklitepe’de düzenlenen ağlama seanslarını konuşuyor. Sosyal medyaya düşen son videoya göre bir kişi Göbeklitepe’ye ‘ağlama’ ve ‘Sirus yıldızına portal açmak’ için turlar düzenliyor. Kendisini ‘Kuantum düşünce tekniği eğitmeni’ olarak tanıtan bu kişinin kişi başı 69 bin lira aldığı iddia ediliyor.

Sosyal medyada gündem olan bilgilere göre söz konusu tur 3 gün sürüyor. Katılımcılar içsel bir keşif yolculuğuna çıkıyor ve bilinçaltını anlamaları, potansiyellerini açığa çıkarmaya çalışıyor.

69 bin liralık tur programı ise oldukça yoğun. Negatif enerji, aura çengelleri ve manyetik alan kancaları temizliği, “400 Yıllık Kölelik” ve “İçimizdeki Firavun” protokollerini bozma, Sirius Bağlantısı ile 21 Katlı Gizli Boyut Kapısı açma, “Işık Dili ile Üst Versiyon Yüklemesi” ve Göbeklitepe’de “Korku Protokolü” bozma gibi aktiviteler yer alıyor.

Seanslara katılanların 69 bin TL gibi yüksek bir ücret ödedikleri açıklanırken, bu durum kamuoyunda geniş yankı uyandırdı.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!