Ziyaulhak Yamaç: YRP, Türkiye’nin 3. Partisi oldu

featured

31 Mart’ın başarılı partilerinden olan Yeniden Refah Partisi, Batman’da da önemli bir başarı elde etti.

Seçim sonuçlarını değerlendiren Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziyaulhak Yamaç , seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Ziyaulhak Yamaç’ın değerlendirmesi şöyle:

“Yeniden refah partisi olarak 31 Mart yerel seçimlerinde hayırda yarışan adaylarımız, il, ilçe, gençlik kolları ve kadın kolları teşkilatlarımızın üstün çaba ve gayretleri neticesinde Batmanlı sağduyulu seçmenin partimize ve ahlaklı belediyeciliğe gösterdikleri teveccühten dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.

Yeniden Refah Partisinden Batman Beşiri ilçesini ezici bir farkla kazanan Alpaslan Karabulut başkanımıza ve Balpınar belde belediyesini ezici bir farkla kazanan İmadeddin Ekmiş başkanımızı tebrik eder görevlerinde başarılar dileriz.

Bu süreçte emek sarf eden tüm sandık müşahitlerimize seçimi gözlemleyen ve milletimizi bilgilendiren gazetecilerimize seçimin  güvenliği için görevlerini yerine getiren güvenlik güçlerine de teşekkür ediyoruz.

Aynı zamanda ilimizde hizmet için yarışan ve seçimi kazanan yeni seçilen tüm belediye başkanlarını ve muhtarları tebrik ediyoruz görevlerinde başarılar diliyoruz.

Ülkemiz genelinde genel mecliste %6.96 olarak aldığımız oyla Türkiye’nin 3. Buyuk partisi olduk.

Milletimiz ali cengiz oyunları yapan iktidara da milletimizi değerleri ile tehdit eden muhalefete de önemli bir mesaj verdi

Tüm illerde olduğu gibi genel seçimlere göre batman genelinde oylarımızı 3570 ten 10870 çıkararak 3 katlık bir artışla milletimizin teveccühüne mazhar olduk.

Türkiye’de oylarını en fazla artırmak bakımından 1. Parti olduk milletimize tekrardan teşekkür ederiz.”

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!