Zoom’a yeni özellik geldi

featured

Zoom, kullanıcı deneyimini bir adım daha ileri taşıyacak yeni yapay zeka özelliklerini tanıttı. Bu yenilikler, kullanıcıların toplantıları daha etkili ve verimli hale getirmelerine yardımcı olacak.

Zoom’un yeni yapay zeka özellikleri, online toplantılara yeni bir kapı açıyor. Konuşma tanıma özelliği sayesinde, toplantılardaki konuşmalar otomatik olarak metin haline getiriliyor. Bu, katılımcıların toplantıyı daha iyi takip etmelerine ve önemli bilgileri daha sonra kolayca gözden geçirmelerine olanak tanıyor.

TOPLANTIYA GEÇ KALMAK ARTIK SORUN DEĞİL

Zoom toplantısına geç kalan katılımcılar, yan panelden açılan yapay zeka robotuna sorular sorabilecek. Böylelikle geç kalan kişi neler konuşulduğunu, katılımcıların yorunlarını ve maddeler halinde konu başlıklarını bu robot sayesinde öğrenebilecek. Bu özellikler toplantı yöneticisinin izni üzerine kullanılabilecek.

METİN ÖZETLEME VE BELGE ÖNERİLERİ

Zoom’un resmi sitesinde yayınladığı özelliklerden bir tanesi de metin özetleme. Bu özellik toplantıların ana hatlarını öne çıkararak katılımcıların daha kolay anlamalarına yardımcı oluyor. Aynı zamanda toplantı sırasında kullanıcılar ile paylaşabilecek belgeleri öneriyor.

PREMIUM ÜYELER KULLANABİLECEK

Zoom’un yeni yapay zeka özelliklerini uygulamaya ödeme yapan kullanıcılar otomatik olarak kullanabilecek. Zoom, bu özelliklerin bazılarını kullanıma sundu fakat bazılarını da ilerleyen süreçte güncellemeler ile sisteme entegre edeceğini duyurdu.

Zoom’un yeni yapay zeka özellikleri, iş dünyasında ve eğitimde dijital iletişimi daha da güçlendiriyor. Bu özellikler ile toplantılarda daha iyi bir odaklanma, daha hızlı bilgi paylaşımı ve verimliliği artırma amaçlanıyor. Zoom’un bu yenilikleri, çevrimiçi iletişim alanında daha da etkili hale gelmeye yönelik atılmış büyük bir adım olarak değerlendiriliyor.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!