4 yıl önce kaybolan çocuk 18 yaşında geri döndü

featured

Amerika Birleşik Devletleri’nin Arizona eyaletinde 14 yaşındaki Alicia Navarro isimli bir kız 2019 yılının Eylül ayında aniden ortadan kaybolmuştu. Ailesine döneceğine dair bir not bırakan kız 4 yıl sonra yüzlerce kilometre uzaktaki bir polis karakolunda ortaya çıktı.

Şu anda 18 yaşında olan ve yüksek işlevli otizm teşhisi konan Alicia, 15 Eylül 2019’da ortadan kaybolmuştu. Annesi, Alicia’nın internet üzerinden tanıştığı bir kişi tarafından kaçırılmış olabileceğini söylemişti.

Glendale Polisi Sözcüsü Jose Santiago, düzenlediği basın toplantısında, 14 yaşındayken ortadan kaybolan Alicia Navarro’nun, Kanada sınırına 64 kilometre uzaklıktaki küçük bir kasabada polis merkezine giderek kendini tanıttığını açıkladı.

Santiago, “Alicia Navarro tamamen güvende, sağlıklı ve mutlu.” ifadesini kullanırken, Navarro’nun kimsenin kendisine zarar vermediğini ve tutsak olmadığını söylediğini aktardı.

1600 kilometre uzakta ortaya çıktı

Alicia’nın Kanada sınırına 64 kilometre uzaklıktaki küçük bir kasabada polis merkezine giderek kendini tanıttığı bildirildi. Alicia’nın ortaya çıktığı yer, kaybolduğu Arizona’dan yaklaşık 1600 kilometre uzakta. Dört yıl nerede ve kiminle olduğu ise belli değil. Alicia’nın annesine kavuştuğu ve özür dilediği de aktarıldı.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!