Örümcek Adam’a özenen çocuk 5’inci kattan atladı

featured

İstanbul Arnavutköy’de cep telefonunda izlediği videolarda ‘Örümcek Adam’a özenen 5,5 yaşındaki Berzan Korkmaz, 5’inci kattan atladı. Ambulansla hastaneye kaldırılan çocuğun, burnunun bile kanamaması doktorları bile şoke etti.

Berzan Korkmaz (5,5), cep telefonunda izlediği videolarından ‘Örümcek Adam’ karakterine özendi, İstanbul Arnavutköy’deki 5’inci kattaki evlerinin penceresinden aşağı atladı. Babaannesi ile yaşayan Berzan’ın düştüğünü 3 yaşındaki kardeşi Miran, mutfakta Yemek yapan babaannesine Haber verdi. İş makinası operatörü baba Fatih Korkmaz, annesinden gelen telefon üzerine apar topar eve döndüğünde oğlunu kaybettiğini düşünürken burnunun bile kanamadığını görünce yaşadıkları mucizeye kendileri de şaşırdı.

Şans eseri burnu bile kanamadan kurtulan Berzan’ın herhangi bir yara almadan kurtulabilmesi, doktorlarını bile şaşırttı. Tedavisini gerçekleştiren Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği’nden Opr. Dr. Mehmet Çakmak, “Yaz aylarında bu tip travma vakalarıyla çok karşılaşıyoruz. Kliniğimize bu hafta iki çocuk bu şekilde geldi. Diğeri de 3’üncü kattan düşmüş. Bu olaylarda genellikle çocukları olay yerinde kaybederiz. Berzan’ın kurtulması mucize, en büyük şansı toprak zemine, oturur şekilde düşmesi. Böyle olaylarda aileler kesinlikle can havliyle çocuğu kucaklayıp taşımasın. Hemen 112’yi arasın. Çünkü boyun omurga zedelenmesi varsa, yanlış bir hareketle ömür boyu felç kalabilir” dedi. (tele1)

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!