AK Parti Milletvekili Ferhat Nasıroğlu: Petrolspor’a desteğimiz sürecek

featured

TPAO Batman Petrolspor’un antrenmanını takip eden Nasıroğlu’nu  Kulüp Başkanı Mustafa Demir, kulüp yönetimi, teknik heyet ve oyuncular karşıladı.

Takımı antrenman yaptığı kulüp tesislerinde ziyaret ederek, sporcular, antrenörler ve kulüp başkanı Mustafa Demir ile bir araya gelen Nasıroğlu takımın çalışmaları  hakkında bilgiler aldı.

Futbolculara başarılar dileyen Nasıroğlu, Petrolspor’un Batman’ın bir markası olduğunu belirterek bu  markaya her zaman sahip çıkacaklarını ifade etti.

“İyi bir ekip ve takım olursak başaramayacağımız bir şey kalmaz. Bizler her zaman sizlerin yanında olacağız.” diyen Nasıroğlu şöyle konuştu:

“Ben Petrolspor’a inanıyorum, bu camianın gücüne inanıyorum. Allah’a şükürler olsun ki heyecanımız da motivasyonumuzda eskisinden daha üst seviyede.  Bu sezon  keyifli maçlar izlemek istiyoruz. Bundan sonraki süreçte de Petrolspor’un yanında olacağız.”

Kulüp Başkanı Mustafa Demir ise  desteklerinden ötürü Milletvekili Nasıroğlu’na teşekkür etti.

Demir, “Sayın vekilimizin bizlere çok büyük destekleri oldu. Kulübü devraldığımız bu süreçle birlikte geldiğimiz noktaya kadar maddi ve manevi desteklerini bizlerden esirgemeyen Milletvekilimiz sayın Nasıroğlu’na  takımımız adına teşekkür ederiz.” Diye konuştu

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!