Batman’da “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” programı düzenlendi

featured

AK Parti Genel Merkezi tarafından “2023’e Doğru Şehir Buluşmaları” etkinliği tüm ilçelerde eş zamanlı olarak Batman’da da gerçekleştirildi.

Programa AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri, MKYK Üyeleri Orhan Miroğlu, Burhan Kayatürk, Fatih Çiftçi, AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, AK Parti Bitlis Milletvekili Cemal Taşar, AK Parti Diyarbakır Milletvekili Oya Eronat, AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, AK Parti Muş Milletvekili Mehmet Emin Şimşek ve İl Koordinatörü Fikret Yeni katıldı.

Genel Başkan Yardımcısı Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkanı Dr. Ömer İleri, Cumhurbaşkanı liderliğinde 2023 seçimlerine canla başla hazırlandıklarını belirterek, dünyanın küresel anlamda enerji olsun, gıda olsun, ekonomik olsun krizlerle sınandığını söyledi. Tüm bu krizlere rağmen Türkiye’nin, istikrarlı büyümesini devam ettirmekle beraber sabit gelirliyi korumak noktasında da gerekli tedbirleri aldığını söyleyen İleri, dün açıklanan asgari ücretin millete hayırlı olmasını diledi.

Türkiye Yüzyılını inşa etmek noktasında da son derece kararlı olduklarını ifade eden İleri, Türkiye Yüzyılının neye benzeyeceğini şimdiden görmeye başladıklarını belirtti. İleri: “Vizyon toplantısının hemen akabinde milli, yerli “akıllı cihazımız” TOGG üretim bandından indirdik, takip eden hafta dünyanın sayılı büyük barajlarından biri olan Yusufeli barajını hizmete aldık. Yine Geçtiğimiz haftalarda Kızılelma insansız savaş uçağımızın ilk uçuşuna şahitlik ettik. Yerli enerji kaynakları noktasında ise, biliyorsunuz çok güzel gelişmeler yaşıyoruz. Dış politikada ise Cumhurbaşkanımız tüm dünyanın hayranlıkla izlediği hamleleri hayata geçiriyor” dedi.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!