Batman’da kurumsal ekspertizde tek adres: Pilot Garaje

featured

Pilot Garage, Batman’da kalitesiyle fark yarattı.

2020 yılından beri aktif hizmet veren Pilot Garage, kurulduğu günden bugüne uzmanlaşan, alanında tecrübeli hizmet kadrosuyla büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor.

Batman'da kurumsal ekspertizde tek adres: Pilot Garaje

Pilot Garage, sadece ekspertiz olarak değil birçok alanda hizmet veriyor. Ekspertizle başlayan bu serüvende araç kredisi, ikinci el araç, sıfır araç, trafik sigortası, kasko, engelli raporlu araçların temini olarak da en güvenilir kurumların başında geliyor.

Kurumsal kimliğiyle tercih sebebi olan Pilot Garage, her geçen gün genişleyen hizmet ağıyla ilk başta Batman halkına sonrasında tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Batman'da kurumsal ekspertizde tek adres: Pilot Garaje
Erdal Baz

Müşterilerin olası bir sorunla karşılaşmaları durumunda muhatap bulabilmesi müşteri için önemli bir etken olduğuna dikkat çeken Firma kurucusu Erdal Baz, ayrıca firmalarının en güzel artılarından bir kaçı da Batmanda Airbag kontrolünü komple sökerek yapması ve diğer firmalar gibi garanti süresinin 24 saat yerine süre sınırının olmaması olduğunu ekliyor.

Firma kurucusu Erdal Baz, şehir dışından gelen müşterilerin kendilerini tercih etme sebebinin başında kurumsal bir kimliğe sahip olmak ve kurumsal kimliğim altında verilen hizmet ve güven olduğunu söylüyor.

İşte Pilot Garaje’ın Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

Batman'da kurumsal ekspertizde tek adres: Pilot Garaje

 

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!