Doğadan sofralara: Güzel Et

featured

Batman’da bulunan ve doğal beslenen hayvanlardan elde edilen et ürünleriyle bilinen Güzel Et, bu anlamda en önemli işletmedir.

Firma sahibi Mehmet Ali Can, 1996 yılından beri müşteri memnuniyetini ön planda tutmanın verdiği güçle Batman’da alanında en önemli firma olduklarının altını çiziyor. Çeşitlilik, titizlik ve temizlik gibi kesin kurallarından asla ödün vermediklerini ifade eden Mehmet Ali Can, özellikle besili olmayan hayvanlardan elde ettiği et ürünleriyle müşterilerine kaliteli ve doğal bir alternatif sunduklarını söylüyor.

Doğadan sofralara: Güzel Et

Doğal beslenen hayvanlardan elde edilen etlerin genellikle daha düşük yağ içerdiğini ve daha zengin bir besin profiline sahip olduğunu ifade eden Firma sahibi Mehmet Ali Can, organik beslenen hayvanların, sentetik gübre ve zararlı kimyasallardan arındığı için daha sağlıklı bir et sunduğunu ekliyor.

Mehmet Ali Can, Güzel Et’in, Batman’da bulunmasının en önemli avantajları olduğunu belirterek, bölgedeki doğal kaynaklardan ve yöresel hayvan yetiştirme geleneklerinden yararlanmasını sağladığını ifade ediyor.

 

Doğadan sofralara: Güzel Et

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!