• İmsak 00:00
  • Güneş 00:00
  • Öğle 00:00
  • İkindi 00:00
  • Akşam 00:00
  • Yatsı 00:00
  • İFTARA KALAN SÜRE 00:00:00
İMSAKİYE 2024 - Batman

Batman’da mahalle buluşmaları devam ediyor

featured

Vali ve Belediye Başkan V. Ekrem CANALP’in başkanlığında Yerinde İletişim Yerinde Çözüm şiarıyla başlatılan ve bugüne dek icra edilen Mahalle Buluşmaları kapsamında mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımız tarafından iletilen tüm şikayet ve taleplerin takibine ilişkin genel değerlendirme toplantısı yapıldı.

Batman Belediyesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya; Batman Belediyesi Bşk. Yrd. V. Şükrü Alperen Göktaş, Gültepe Mahallesi Muhtarı A. Şakir Dağ, Çay Mahallesi Muhtarı Niyazi Alpe, Bahçelievler Mahallesi Muhtarı Mustafa Yıldız, Çamlıca Mahallesi Muhtarı Selahattin Yıldız, Çamlıtepe Mahallesi Muhtarı Mehmet Şahin Demir ve ilgili şube müdürleri katıldı.

Yapılan genel değerlendirme toplantısında Mahalle Buluşmaları kapsamında vatandaşlarımızdan ve muhtarlarımızdan Vali ve Belediye Başkan V. Ekrem CANALP’e iletilen tüm taleplerin ilgili müdürlükçe yerine getirilip getirilmediği ve hangi aşamada olduğuna dair süreçler bizzat muhtarlarımızın da iştiraki ile tek tek değerlendirmeye tabi tutuldu.

Mahallelerindeki sorunların ve dile getirilen taleplerin büyük bir bölümünün tamamlandığını, çalışmaların aralıksız devam ettiğini ve Batman Belediyesinin mahallelerinde gerçekleştirdiği çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren mahalle muhtarlarımız, “Vali ve Belediye Başkan V. Ekrem CANALP başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür ederiz.” ifadelerinde bulundular.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!