Batman’da yatırımlarına devam eden firma: Öz Coşkunlar

featured

Gıda sektöründe 1987’den beri Batmanlılara hizmet veren Coşkunlar ailesi, sektöründe akla gelen ilk isimlerden biri olma özelliği taşıyor. Küçük bir işletmeyle başlayan serüven şu an Batmanlılar için adeta istihdam merkezine dönmüş durumda.

Batman’da yatırımlarına devam eden firma: Öz Coşkunlar

500 kişiye iş imkânı sağlayan Coşkunlar ailesi, market ve inşaat sektöründe de adından söz ettirmeyi başardı. Gıda perakendeciliğinden başlayan serüven un fabrikaları, şeker fabrikaları, bulgur fabrikaları gibi üretim kalemleriyle sürüyor.

Coşkunlar ailesi, distribütör bayilik sistemiyle bütün Güneydoğu Bölgesinde de satış temsilciliğini üstlenmiş. Birçok kolda faaliyet gösteren Coşkunlar ailesi, 2020 yılından bu yana Batman’ın sayılı iş yerlerinden biri olan Coşkunlar AVM ile bu alanda da büyük başarı sağladı. Coşkunlar AVM, şubeleşme kararı aldıktan sonra bu yönde yaptıkları çalışmalarda sona gelmiş bulunmakta. En kısa zamanda şubeler olarak devamının geleceğini ifade eden firma yetkilileri, sadece Batman’a değil geniş bir kitleye hitap edeceklerini ekliyor.

Batman’da yatırımlarına devam eden firma: Öz Coşkunlar

Hızla değişen fiyat koşullarına dengeli uyum sağladıklarını ve bu konuda piyasanın en iyisi olduklarını her fırsatta dillendiren firma yetkilileri, Batman halkı tarafından gösterilen teveccühü de buna bağlıyor.

AVM sektöründe kısa sürede yakalanan başarıyı halktan yana uyguladıkları politika olduğunu ifade eden firma yetkilileri, gerek pandemi döneminde gerek hızla artan enflasyonda her zaman halktan yana olmayı tercih ettiklerinin altını çiziyor. Başarının en temel nedeniyse Coşkunlar isminin verdiği güvenden kaynaklı. Özverili, disiplinli çalışma stratejilerinden taviz vermeyen firma, hizmet kalitesi ve ürün çeşitliliğini her daim korudu.

1987 yılında Batman Çarşı Mahallesi Elma sokağında küçük bir market açıp daha sonra marka olan gıda bayilikleriyle Batman piyasasına hitap eden Öz Coşkunlar Gıda, başka illerden un bulgur ve şekeri almak yerine kendisi üretmeye başladı.
Batman Organize Sanayi Bölgesinde un ve bulgur fabrikasını üretime geçip kısa bir sürede markalaşan Öz Coşkunlar Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin bütün illerine ürün sevkiyatı yapmaya başladı.
Yaptığı bütün yatırımda kendi öz kaynağını kullanan Öz Coşkunlar Gıda Batman’da yatırımlarına devam edeceklerini ifade ediyor.

İşte Öz Coşkunlar’ın Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

Batman’da yatırımlarına devam eden firma: Öz Coşkunlar

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!