Batman’dan Türkiye ve dünyaya: Marcao

featured

Batman’ın giyim markası, tüm dünyaya ihraç ediliyor…

Veziroğlu Tekstil, uzun sektör tecrübesini 2008 yılında farklı bir boyuta taşıyarak Batman için değer olma hedefiyle kendi adı altında iki marka üretmeye başladı. Makul ve Marca’o adında iki pantolon markası üreterek, Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesine gönderen firma, kent için önemli bir prestij olma yolunda ilerliyor.

Batman'dan Türkiye ve dünyaya: Marcao

2008’de başladıkları imalat serüvenine her geçen gün üzerine koyarak devam ettiklerini ifade eden Veziroğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Alkan, profesyonel ve disiplinli çalışmaya önem veren bir isim. Benim sorumluluğum, kaliteli üretim için alan yaratmaktır, diyen Veziroğlu Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Alkan, bunu yaptıktan sonra kaliteli iş çıkarmanın kolaylaştığını belirtiyor.

Batman'dan Türkiye ve dünyaya: Marcao
Vedat Alkan- Veziroğuları Tekstil 

İmalat alanını dolaştığınızda, profesyonel çalışma prensibi ve disiplini bizzat gözlemlemek mümkün. İmalat aşamasının en küçük adımı bile tam otomatik makinelerden profesyonel çalışanların elinden geçiyor. Son teknoloji makineler, çalışanların ellerinden sanat eserleri gibi parçalar çıkması için en büyük avantaj sunuyor.

Batman'dan Türkiye ve dünyaya: Marcaoİşte Makul ve Marca’o markalı pantolonlar da bu imalathaneden geçip başta Türkiye dahil dünyanın birçok ülkesine gidiyor.

İşte Marcao’nun Ekobatman dergisinde yer alan haberi:

Batman'dan Türkiye ve dünyaya: Marcao

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!