Batmanlı girişimciden telefon şarj eden masa

featured

Batmanlı girişimci, günümüzün en büyük sorunlarından biri olan telefon şarj sorunu için çok önemli bir girişimde bulunarak, telefon şarj eden masa üretti.

Batmanlı genç girişimci Serkan Tüzün, kullanıcıların ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak böyle bir girişimde bulunduğunu söylüyor. Girişimcilik benim için sadece bir kariyer seçeneği değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır diyen Serkan Tüzün, “Girişimcilik tutkum, çocukluğumdan beri hayatımı etkileyen bir unsur olmuştur. İş hayatıma IPR Dijital Medya Koçu web sitesini kurarak başladım. Amacım, birikimlerimi paylaşmak ve kendini geliştirmek isteyenlere rehberlik etmekti. Aynı zamanda, kendi geleceğini şekillendirmek isteyenlere de yardımcı olmak istedik. Bu projemizde, dijital medya ve girişimcilik konularında eğitimler veriyoruz” dedi.

Daha sonra, ortağı Şükrü Elma ile çalışmaya başladıklarını belirten Tüzün, insanların günlük yaşantılarında karşılaştığı sorunları tartışırken bu fikrin ortaya çıktığını belirterek “özellikle kafelerde yaşanan şarj sorunlarına dikkat çekmeye başladık. Mevcut şarj çözümlerinin yetersiz kaldığını gördük. Bu noktada, kendi yazılımımızı kullanarak uzaktan kontrol edilebilen şarjlı masalar geliştirmeye karar verdik. Bu masalar, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve en az iki kişilik masalarda dört farklı şarj seçeneği sunar. Uzaktan kontrol özelliği, masadaki şarj bölmelerini açıp kapatmayı kolaylaştırarak enerji tasarrufu sağlar. Bu şarjlı masalar, işletmelerin ve kullanıcıların günlük yaşamlarını kolaylaştırırken çevreye duyarlı bir çözüm sunar” dedi

Serkan Tüzün, aynı zamanda, yazılım ve girişimcilik alanında da eğitimler veriyor.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!