Batmanlı oyuncu, Kan Çiçekleri dizisinde başrol oyuncu

featured

Batmanlı oyuncu Barış Baktaş, Kanal7’de yayınlanan Kan Çiçekleri dizisinde başrol oyuncu olarak rol alıyor. Dizide Baran karakterini canlandıran Batmanlı oyuncu, performansıyla göz dolduruyor.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Kan Çiçekleri son günlerde fazlasıyla dikkat çekmeye başladı. Barış Baktaş’ın ön plana çıktığı Kan Çiçekleri dizisi hafta içi öğleden sonra 16.30’da izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

Başrollerini Barış Baktaş ve Yağmur Yüksel’in paylaştığı dizi, kan davasıyla başlayan büyük bir aşkı ele alıyor. Bir yanda hayalleri, umutları elinden alınan Dilan, diğer yandan kan davasını bitirip kardeşini bu döngüden kurtarmak için evlenmek zorunda kalan Baran’ın hikayesi geniş bir izleyici kitlesinin dikkatini çekiyor.

BARIŞ BAKTAŞ KİMDİR:

Genç oyuncu Barış Baktaş 1997 yılında batmanda doğmuştur. Üniversite eğitimini İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde tamamlayan Barış Baktaş, Muhasebe ve Denetim mezunudur. 1.84 boyunda olan genç oyuncu Barış Baktaş daha önce ekranlarda bildiğimiz tanıdık yüzlerden değildir. Üniversite’nin ilk yıllarında özel kurum ve şahıslardan uzun bir süre oyunculuk eğitimleri almıştır ve ayrıca at binmek, kılıç kullanmak ve aksiyon kamera önü dövüş teknikleri eğitimleri de alıp oyunculuğuna birçok donanım eklemiştir. “Sınır”, “Ağaçlar Ayakta Ölür” gibi birkaç tiyatro oyununda başrol oynamıştır.

Yorumlar kapalı.Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!