BATSO Başkanı Abdulkadir Demir’e hizmet ve şeref belgesi

featured

BATSO Başkanı Abdulkadir Demir’e hizmet ve şeref belgesi aldı. 79. TOBB Genel Kurulu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Sayın Rifat HİSARCIKLIOĞLU’nun ev sahipliğinde gerçekleşti.

Ekonomi camiasına ve ülke ekonomisine hizmette bulunan delegelere Hizmet Şeref Belgeleri ve Plaketleri, Türkiye Cumhuriyeti 13. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla, TOBB 79. Genel Kurulu’nda düzenlenen törenle ödüller verildi.

TOBB Genel Kurul Üyelerinin geleneksel Anıtkabir’i ziyareti ve saygı duruşu ile başlayan 79. TOBB Genel Kurulu’nun ilk gününde gerçekleşen Hizmet Şeref Belgeleri Takdim Töreninde, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Abdulkadir DEMİR’e 10. Yılına özel Hizmet ve Şeref Belgesi takdim edildi.

BATSO Başkanı Abdulkadir Demir’e hizmet ve şeref belgesi

TOBB ikiz Kulelerde gerçekleşen 79. Genel Kuruluna, Batman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Abdulkadir DEMİR, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Abid TAYMUR, Meclis Başkanımız Ercan EKİNCİ, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mehmet Salih Tarhan, Yalçın GÜNEŞTEKİN, Adil GÜLTEKİN ve Genel Sekterimiz Doğan DEMİR katılım sağlamıştır.

Yorumlar kapalı.

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Batman Burada ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!